Vstup do materského centra funguje na inteligentnom online systéme. Stačí sa zapísať na danú hodinu, v ktorú by ste chceli prísť do materského centra, zapíšete si svoje meno a potrebné údaje, ktoré v objednávkovom formulári nájdete a jednoducho v danú hodinu prídete a hráte sa s deťmi dovtedy, kým vám čas neuplynie. Momentálne skúšame a dolaďujeme tento systém, preto je možnosť sa objednať na voľný vstup tieto dni: pondelok, utorok, streda, štvrtok- v časoch od 9.hod. – 18.hod. Objednávajte sa vždy včas, najneskôr hodinu pred tým, ako chcete prísť.

Stačí vyplniť objednávkový formulár nájdete na konci tejto stránky. Po objednaní vám spätne príde potvrdzovací email- vždy prosím počkajte na potvrdenie termínu, nikdy bez potvrdenia nechoďte, pretože možno bude už termín plne obsadený, alebo nebude možnosť vám v daný čas niekto otvoriť. Keď vám však príde potvrdenie, že daný termín je voľný, tak poprosíme, aby ste dodržali čas termínu a nemeškali a určite prišli. Zmenu v termíne nahláste prosím čím skôr mailom alebo telefonicky. Možno sa stane, že sa tam stretnete viaceré maminky. Prosím nespoliehajte sa, že budete v priestore určite sami, je to voľný priestor, kde sú všetci vítaní.

Ak ste sa objednali telefonicky, poprosíme vás zapísať sa do knihy návštev hneď pri vstupe za dverami.

Prosím dodržujte pravidlá, ktoré sú v materskom centre vyvesené a napriek tomu, že tam budete viaceré maminky naraz sa prosím postarajte o priestor a poriadok patrične aj z vlastnej strany bez spoliehania sa na toho druhého.

Je potrebné priestor zanechať v pôvodnom stave a pekne po sebe hračky s deťmi upratať. Zároveň na hračky i ostatné veci dávame spoločne pozor, nepoškodzujeme ich a nevynášame preč. Vždy pred koncom vstupu cca 10 minút začnite s upratovaním- prosím povysávajte aj koberec (je to vždy nutné) kvôli hygiene a dobrému poriadku za vami. Myslite prosím na to, že za vami príde ďalšia rodinka, tak nech majú pekný zážitok.

Materské centrum funguje len na dobrovoľných príspevkoch VÁS rodín- našich darcov, preto ak chcete prispieť na chod a fungovanie tejto neziskovej organizácii a pomôcť nám k lepšiemu, môžete tak prispieť aj cez internet na toto číslo účtu- SK3083300000002901778900

Vstupné do herne je ZDARMA!

V materskom centre nájdete pokladničku (veľké ružové prasa), ktorú môžete naplniť vlastným dobrovoľným príspevkom. Všetky vyzbierané financie poputujú na chod Gašparka a na skvalitňovanie jeho služieb pre vás a vaše deti. Ďakujeme za vašu podporu!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt plysove prasa pokladnicka

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

Bezpečnostný kód Captcha:
security code
Prosím, zadajte bezpečnostný kód – KLIK v obrázku pre nový kód:

Odoslať požiadavku