Vstup do materského centra funguje na inteligentnom online systéme. Stačí sa zapísať na danú hodinu, v ktorú by ste chceli prísť do materského centra, zapíšete si svoje meno a potrebné údaje, ktoré v objednávkovom formulári nájdete a jednoducho v danú hodinu prídete a hráte sa s deťmi dovtedy, kým vám čas neuplynie. Momentálne skúšame a dolaďujeme tento systém, preto je možnosť sa objednať na voľný vstup tieto dva dni do týždňa: UTOROK, ŠTVRTOK. Objednávkový formulár nájdete na konci tejto stránky. Po objednaní vám spätne príde potvrdzovací email. Možno sa stane, že sa tam stretnete viaceré maminky. Prosím nespoliehajte sa, že budete v priestore určite sami, je to voľný priestor, kde je každý vítaný.

Prosím dodržujte pravidlá, ktoré sú v materskom centre vyvesené a napriek tomu, že tam budete viaceré maminky naraz sa prosím postarajte o priestor a poriadok patrične aj z vlastnej strany bez spoliehania sa na toho druhého.

Je potrebné priestor zanechať v pôvodnom stave a pekne po sebe hračky s deťmi upratať. Zároveň na hračky i ostatné veci dávame spoločne pozor, nepoškodzujeme ich a nevynášame preč.

Vstupné do herne je ZDARMA!

V materskom centre nájdete pokladničku (veľké ružové prasa), ktorú môžete naplniť vlastným dobrovoľným príspevkom. Všetky vyzbierané financie poputujú na chod Gašparka a na skvalitňovanie jeho služieb pre vás a vaše deti. Ďakujeme za vašu podporu!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt plysove prasa pokladnicka

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

Bezpečnostný kód Captcha:
security code
Prosím, zadajte bezpečnostný kód – KLIK v obrázku pre nový kód:

Odoslať požiadavku
  •  
  •  
  •